• Domov
 • Profil firmy
 • Služby
 • Katalóg
 • Kontakty
 • Prenájom priestorov
 • Bazár
 • NOKIA CK-100

  NOKIA CK-100Súpravu do auta Nokia CK-100 jednoducho prepojíte s kompatibilnými reproduktormi, alebo po prepojení s autorádiom presmeruje zvuk do vašich reproduktorov.
  Otočte alebo stlačte guľaté diaľkové ovládanie pre prijatie či ukončenie hovoru a prispôsobenie hlasitosti.
  Technológia digitálneho spracovanie signálu DSP pomáha odstraňovať šum a súprava do auta dokonca pri prichádzajúcom hovore automaticky stíši vaše autorádio.

  NOKIA CK-200

  Nokia CK-200Pripojte si až dva telefóny a užívajte si bezchybnú komunikáciu v aute. Medzi svojím súkromným a pracovným telefónom môžete ľahko a bezpečne prepínať pomocou jediného tlačidla.
  Vďaka bezdrôtovému diaľkovému ovládaniu môžete prijímať hovory a mať pri tom ruky na volante. Na zreteľnom odnímateľnom displeji uvidíte, kto volá. Na displeji tejto súpravy do auta si dokonca môžete čítať prijaté SMS správy.

  Odnímateľný 2,5" displej je zreteľný a ľahko čitateľný. Vďaka nastaviteľným RGB farbám podsvietenia si môžete displej nastaviť podľa potreby a prípadne ho zladiť s farbou svojho auta.

  NOKIA CK-600

  NOKIA CK-600Užívajte si v aute slobodu a voľné ruky so skvelým displejom na palubnej doske a jednoduchým prehrávaním hudby z vášho prístroja.
  Pripevnite prispôsobiteľný plnofarebný displej na palubnú dosku a budete mať prehľad o tom, kto vám volá.
  Využite aktívnu funkciu pre správu hovorov a preneste kontakty z vášho prístroja priamo do autosady. Púšťajte si hudbu prostredníctvom prehrávača vášho mobilného telefónu a reproduktorov vo vašom aute v skvelej zvukovej kvalite.

  PARROT CK 3200

  Parrot CK 3200Unikátna Hands Free sada s farebným LCD displejom, hlasovým ovládaním a polyfonickým zvonením. Zariadenie využíva už zabudované reproduktory v automobile, ktoré používa aj autorádio.Na prístroji nájdete podsvietené tlačidlá pre prijatie a odmietnutie hovoru, ovládač hlasitosti a farebný LCD displej.
  Sada je kompatibilná so všetkými mobilnými telefónmi disponujúcimi BlueTooth technológiou.
  Navyše má funkciu hlasového vytáčania a ovládania, vďaka čomu môžete vytočiť uložené telefónne číslo hlasom a venovať sa plne riadeniu. Prístroj môžete spárovať až s 5 rôznymi telefóny.Dosah zariadenia je 6 m.

  PARROT MKi 9200

  Parrot MKi 9200Bluetooth HF sada do automobilu, ktorá je určená pre bezpečné telefonovanie z mobilného telefónu s hlasovým ovládaním a prehrávaním MP3 formátu.
  Kompatibilné so všetkými doposiaľ dostupnými mobilnými telefónmi disponujúcimi technológiou Blue Tooth.
  Možnosť prihlásiť k sade až 5 mob.telefónov, dosah 6m.
  Ovládací panel, farebný LCD display, slot na SD kartu, konektor iPod/iPhone, konektor USB pre MP3 prehrávače, konektor 3,5 jack (vstup) pre analogové zariadenia...