• Domov
 • Profil firmy
 • Služby
 • Katalóg
 • Kontakty
 • Prenájom priestorov
 • Bazár
 • Profil firmy EUROCENTRUM s.r.o.

  EUROCENTRUM s.r.o. - Sídlo firmySpoločnosť EUROCENTRUM s.r.o. vznikla v roku 1993, ako firma zaoberajúca sa dovozom, distribúciou a montážou zabezpečovacej techniky na ochranu majetku. Postupným dopĺňaním a rozširovaním sortimentu zabezpečovacích zariadení si naša spoločnosť začala budovať dominantnú pozíciu na slovenskom trhu v oblasti predaja zabezpečovacích zariadení. Táto skutočnosť a výsledky predaja ponúkaného tovaru posúvali spoločnosť EUROCENTRUM s.r.o. k neustále sa zvyšujúcemu počtu ponúkaných položiek sortimentu, či už priamo, alebo nepriamo spojených so systémami zabezpečovacej techniky.

  V súčasnosti ponúkame pod jednou strechou našej spoločnosti autoalarmy, GPS systémy na sledovanie vozidiel, GPS navigácie značky Garmin, centrálne zamykania automobilov, elektrické sťahovania okien, diaľkovo ovládané moduly, elektrospojovací materiál, bezpečnostné a protislnečné fólie, pneumatiky, kolesá z ľahkých zliatin, doplnky pre mobilné telefóny, mobilné telefóny samotné, autorádiá, reproduktory, autoantény, navigačné systémy a ďalšie produkty a služby.

  Spoločnosť EUROCENTRUM s.r.o. kladie veľký dôraz na kvalitu ponúkaných zariadení, čo je spojené s vlastným testovacím a montážnym strediskom, v ktorom sa uskutočňujú montáže, overujú spôsoby využitia a technické parametre nami ponúkaných zariadení. Tým montážno-technických pracovníkov je týmom vekovo mladým, no svojimi skúsenosťami sú jeho členovia vysoko kvalifikovanými odborníkmi.

  Všetok ponúkaný sortiment, ktorý spoločnosť EUROCENTRUM s.r.o. ponúka na slovenskom trhu je neustále dopĺňaný do skladových priestorov a preto je možný jeho priamy odber. Takisto je možný odber tovaru pomocou špedično-prepravných firiem, pôsobiacich na slovenskom území.

  Kvalita, cena a spôsob a rýchlosť dodania je neustále v popredí záujmu poskytovania kvalitných služieb zákazníkom.

  Vaše otázky a pripomienky k nami ponúkanému sortimentu radi zodpovieme na e-mailovej adrese predajna@eurocentrum.sk, alebo na telefónnych linkách uvedených v sekcii Kontakty.