• Domov
 • Profil firmy
 • Služby
 • Katalóg
 • Kontakty
 • Prenájom priestorov
 • Bazár
 • Automobilové fólie


  logo Llumar Automobilové fólie značky Llumar boli vyvinuté špeciálne pre náročné podmienky aplikácie na presklené plochy automobilov.

  Pri ich výrobe sú používané len ultračisté polyesterové fólie s patentovanou technológiou mimoriadne odolnej ochrannej vrstvy "SR" proti mechanickému poškodeniu, s dvojnásobnou odolnosťou oproti akejkoľvek inej značkovej fólii.

  Lepidlo je typu HPR.
  Všetky tieto prednosti Vám dávajú istotu, že ste pre Vaše auto použili hi-tech výrobok nekompromisne zameraný na kvalitu.

  Pri výrobe fólií Llumar je použitá technológia nanášania molekulových vrstiev zliatin drahých kovov, tzv. "sputtering", zabezpečujúca absolútnu farbostálosť fólie počas jej životnosti.

  Ochrana proti UV lúčom je zabezpečená aplikáciou UV absorbéra priamo do hmoty fólie a nielen do lepidla, ako je to pri iných bežných typoch fólií.

  TEPLO
  Automobilové fólie Llumar znižujú prienik slnečných lúčov až o 70% a aj keď nemáte vo vozidle klimatizáciu, interiér sa podstatne menej prehrieva.

  UV LÚČE
  Znížením prestupu UV lúčov až o 99,5% chránia fólie Llumar Váš interiér pred vyblednutím (značne spomaľujú tento proces) a predlžujú životnosť a stálosť tvarov plastových častí.

  OCHRANA A BEZPEČNOSŤ JAZDY
  Výberom vhodného odtieňu fólie si zabezpečíte ochranu voči zvedavým pohľadom zvonku, čím sa podľa štatistík významne znižuje riziko násilného vniknutia do vozidla. Možnosť rušivého osvetlenia z boku je značne znížená, čo prispieva k menšej únave zraku a zvyšuje bezpečnosť najmä pri jazde v noci.

  LEGISLATÍVA
  Automobilové fólie Llumar sú schválené Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky, č.k.:1785-243/98, schvaľovacia značka 27 MD 1747; č.k.: 551-213/99, schvaľovacia značka 27 MD 1785; č.k.: 1095-223/99, schvaľovacia značka 27 MD 1815.

  Technické parametre autofólií Llumar - tabuľka
  ( Kliknite pre zväčšenie )

  autofolie