Všeobecné informácie:

Budova poskytuje komfortné a reprezentačné priestory aj pre náročnejších klientov.
Jej výhodná poloha na ulici Malinovského 24 v Novom Meste nad Váhom umožňuje priamy prístup autom vrátane parkovania. Nachádza sa veľmi blízko centra mesta a námestia ( 5min chôdze ), v blízkosti je aj autobusová a železničná stanica ( 10min chôdze ). Celá budova je kompletne klimatizovaná s možnosťou ovládať klimatizáciu pre každú kanceláriu samostatne.

Po dohode sme schopní zabezpečiť kancelársky nábytok "ušitý na mieru" požiadavkám klienta. 
    
Prízemie:

Na prízemí budovy ponúkame na prenájom priestory zvlášť vhodné pre zriadenie zubnej ambulancie, zdravotníckeho laboratória, prípadne využiteľné ako bežné kancelárske priestory.
Tieto priestory obsahujú samostatný bezbariérový vstup, dve väčšie miestnosti s umývadlom a jednu menšiu dennú miestnosť, chodbu a tri oddelené WC s umývadlom.
Tieto priestory majú samostatnú prípojku so špeciálne upravenou zmäkčenou vodou, samostatný elektrický rozvod a vzduchotechniku, zásuvky na telefón a počítačovú sieť s internetom.
V miestnostiach č.1 a č.2 sú pripravené rozvody pre osadenie zubárskych kresiel.
podorys prizemie
    
Poschodie:

Na poschodí ponúkame na prenájom kancelárske priestory.
Na poschodí sa nachádza 7 miestností, dve WC s umývadlom a dve kuchynky.
Tieto priestory majú samostatnú prípojku so špeciálne upravenou zmäkčenou vodou, samostatný elektrický rozvod, zásuvky na telefón a počítačovú sieť s internetom.

podorys poschodie
    
Aktuálny stav voľných priestorov:
obsadenie kancelárií
 
  

EUROCENTRUM s.r.o., Malinovského 24, 915 01  Nové Mesto nad Váhom, +421 903 814814, e-mail: p.knupp@eurocentrum.sk